Jump to content

Pozdrav ekipa!

Dobrodošli na novi ArenaWii forum. Za puni pristup forumu potrebno se ulogirati s postojećim detaljima ili obaviti novu registraciju, koja se odradi u svega par klikova.  Nakon nje slijedi uređivanje vašeg profila, zatim su vam otvorena vrata svih podforuma na novom ArenaWii forumu... Sretno! :)

Stari korisnici, resetajte vaše lozinke - iste se nisu prebacile zajedno s migracijom!

Kong

O svemu i svačemu

9,163 posts in this topic

@ArenaWii Jesi li bio na Danima komunikacije u Rovinju Petre? :)

Znam da se bavis digitalnim marketingom, a Dani komunikacije su primarno usmjereni upravo na njega.

E ljudi ja sam u zagrebu na mjesec dana pa možemo na pivu u malog medu ili negdje na neki wii meet up.

Kad te nije bilo skoro 2 god. :D Nikoga vise nema tu, jedino mene drzi nostalgija pa navratim.

On 9/13/2017 at 4:08 PM, ShyGuy said:

Kad te nije bilo skoro 2 god. :D Nikoga vise nema tu, jedino mene drzi nostalgija pa navratim.

Dosta je stvari uvjetovalo moje izbivanje, smanjena količina igranja uslijed povećane količine obrazovanja. :D

Zadnja igra koju sam dovršio je LA Noire prije jedno pola godine...:S

Ee sta ima ljudi, mal se sjetio nisam dugo bio ovuda, Cool je soba, da.

Sta ima jos novoga? radite li sto pametno

Pozdrav staroj ekipi.. ne vjerujem da skoro ce biti 10 godina otkako sam tu, a neki vec I duze. poof!

Meni je prošlo već 10 god. Bio mali jopac kad sam se tu prvi put registrirao. 

Evo radi se u struci kao programer, diplomirao prije mj. dana. Kupio se novi TV i još se dvoumi za kupnju switcha. Malo su mi preskupe igre

A što je sa multiplayer igrama? Kad mi ekipa dođe il me nešt prdne da hoću ponovno npr Zeldu ili Marija igrati :D